0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

UV Gel Siller Crystal 04 (s duhovým fialovým třpytem), 15 ml

325 Kč309 Kč

Super cool série krystalických průsvitných gelů se třpytkami v různých odstínech.Gely mají hluboký lesk s hranolovým efektem. Střední hustota, viskózní a poddajná. Dobře se hodí k modelaci a..Podrobnosti
325 Kč
309 Kč

Super cool série krystalických průsvitných gelů se třpytkami v různých odstínech.

Gely mají hluboký lesk s hranolovým efektem. Střední hustota, viskózní a poddajná. Dobře se hodí k modelaci a dobře drží tvar nehtového oblouku.

Cristal Gel je univerzální gel pro prodloužení s horní a dolní formou.

Jsou k dispozici v různých odstínech a jsou ideální jako základ pro manikúru i jako samostatný povrch.✨


Technologie použití:

Před použitím gelu je třeba nehet pečlivě připravit, odmastit, pilníkem odstranit lesk, odstranit přebytečnou vlhkost dehydratátorem, nanést kyselý nebo bezkyselinový základní nátěr, nainstalovat prodlužovací formu a provést prodlužovací proceduru. Doba polymerace v UV lampě je 2 minuty, v LED lampě 30-60 sekund.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit gely na modelaci nehtů, závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Zobrazit více