0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Přístroje a nástroje pro modeláž nehtůDesignový štětec PNB 6D
Kód produktu Н0800АХ40
Sleva
TOP

161 Kč -5%153 Kč

Zobrazit 1 až 20 z 158

Přístroje a nástroje pro modeláž nehtů

PROFESIONÁLNÍ VYBAVENÍ A PŘISLUŠENSTVI

Provádění manikúry a pedikúry v salonu vyžaduje použití speciálního vybavení a příslušenství.

Internetový obchod ZetaNails nabízí velký sortiment vybavení, příslušenství a nástrojů známých světových značek pro nehtový salon a osobní použití. Díky našemu vybavení a příslušenství můžete přesně a efektivně připravit nehty pro aplikaci materiálu, vysušit je a dodat jim estetický vzhled.


TYPY PROFESIONÁLNÍHO VYBAVENÍ A PŘISLUŠENSTVI

Katalog internetového obchodu Zetanails nabízí profesionální vybavení a příslušenství pro manikúru a pedikúru:

  • UV lampy pro manikúru;
  • LED lampy pro gelový lak;
  • Štětce pro modelaž a design nehtů;
  • Manikúrní odsavače (vysavače) pro čištění prachu a nečistot po manipulacích;
  • Manikérní sterilizátory, které pomáhají udržovat prostředí sterilní, křemenné a horkovzdušné, ultrazvukové nebo ultrafialové;
  • Vany pro horkou, mokrou nebo SPA manikúru, stejně jako pro hygienickou péči s funkcí ohřevu vody pro udržení požadované teploty a někdy s hydromasážní funkcí;
  • Vířivé vany s vibrační a bublinkovou masáží chodidel, určené speciálně pro SPA pedikúru;
  • Všechny druhy nádob a nádob na roztoky;
  • Frézy a kloboučky pro přístrojovou manikúru a pedikúru;
  • Nástroje pro manikúru a pedikúru v podobě profesionálních kleští a nůžek na kůžičku. Pilníky, tyčinky, brusné bloky, kleště, pinzety atd.

Veškeré uvedené příslušenství zajišťuje vysoce kvalitní a profesionální provedení práce, stejně jako čistý vzduch v kosmetickém salonu, pohodlí a bezpečnost všech procedur. Veškeré prezentované vybavení a příslušenství je vysoce kvalitní a spolehlivé.


VÝHODY NÁKUPU PROFESIONÁLNÍHO VYBAVENÍ A PŘISLUŠENSTVI NA MANIKÚRU

Náš internetový obchod Zetanails nabízí vybavení, příslušenství a nástroje pro práci s nehty na rukou a nohou za přijatelné ceny. Obchod nabízí velké množství značek, které vyrábějí vysoce kvalitní produkty, jejichž použití dává manikérce, pedikérce a majiteli kosmetického salonu řadu výhod.

Chcete-li si koupit lampu, brusku na nehty, sterilizátor, profesionální nůžky nebo kleštičky a další vybavení pro práci pro manikúrní salon, můžete si nakoupit prostřednictvím katalogů na webové stránce našeho internetového obchodu Zetanails. Ceny jakéhokoli produktu záleží na konfiguraci a technických charakteristikách. Doručení probíhá po celé ČR, Slovensku a do jiných zemi Evropské unie. Veškeré zboží má certifikáty kvality a záruku. Pokud potřebujete pomoci s výběrem zařízení, vybavení a nástrojů, můžete si objednat zpětné zavolání a náš manažer vám co nejdříve zavolá zpět.


DORUČENÍ PO ČESKÉ REPUBLICE, NA SLOVENSKO A DO JINÝCH ZEMÍ EVROPSKÉ UNIE.

Dodáváme do všech měst České republiky a Slovenska, jako jsou: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Olomouc, Jihlava, Třebíč, Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a další. Doručování probíhá po celé ČR i SR prostřednictvím pošty.
Přečíst více