0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Dezinfekce a sterilizace pro modeláž nehtůUltrazvukový čistič ACDS-100 kapacita 0,6 L 50W
Ultrazvukový čistič ACDS-100 kapacita 0,6 L 50W
Kód produktu 123876
Sleva
TOP

1 898 Kč -5%1 803 Kč

Předobjednávka
Zobrazit 1 až 12 z 12

Dezinfekce a sterilizace pro modeláž nehtů


DEZINFEKCE A STERILIZACE


Proces provádění manikúry a pedikúry by měl být dostatečně sterilní, v souladu se všemi hygienickými předpisy, protože na tom zaleží nejen krása nehtů, ale také zdraví vašich zákazníků. Internetový obchod Zetanails nabízí široký sortiment vybavení, nástrojů, a také  dezinfekčních a sterilizačních prostředků za nízké ceny.


VÝBĚR PRODUKTŮ PRO DEZINFEKCI A STERILIZACI

Internetový obchod Zetanails nabízí velký sortiment produktů pro dezinfekci a sterilizaci vybavení a nástrojů. V našem internetovém obchodě nabízíme následující typy produktů:

  • dezinfekční a sterilizační roztoky na nástroje;
  • dezinfekční roztoky na ruce;
  • nádoby a dávkovače;
  • prostředky pro dezinfekci a odmaštění nehtů;
  • antiseptika ve formě gelů a roztoků;
  • hemostatické přípravky;
  • sterilizátory a ultrazvukové čističky.

Veškeré prezentované vybavení, roztoky a prostředky pro dezinfekci a sterilizaci pomáhají rychle a efektivně dezinfikovat a sterilizovat nástroje, pracovní plochy; pokožku rukou manikérky, pedikérky  a klienta. Díky tomu můžete rychle ošetřit ruce a nástroje, přičemž tento proces je zcela bezpečný pro zdraví.


KOUPIT DEZINFEKČNÍ PRODUKTY

Pokud u nás plánujete nakoupit vybavení nebo produkty pro dezinfekci a sterilizaci, můžete to udělat pomocí katalogů našeho internetového obchodu. Ceny vybavení a prostředků pro dezinfekci a sterilizaci zaleží na výrobci a mnoha technických charakteristikách. Doručení probíhá po celé ČR, Slovensku a do jiných zemi Evropské unie. Pro pravidelné velkoobchodní zákazníky nabízíme bonusy a slevy.

Roztoky pro sterilizaci nástrojů, dezinfekční roztoky na ruce, sterilizační nádoby; křemenné, UV, kuličkové, horkovzdušné sterilizátory. To vše u nás můžete nakoupit s doručením po ČR a SR.


DORUČENÍ PO ČESKÉ REPUBLICE, NA SLOVENSKO A DO JINÝCH ZEMÍ EVROPSKÉ UNIE.

Dodáváme do všech měst České republiky a Slovenska, jako jsou: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Olomouc, Jihlava, Třebíč, Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a další. Doručování probíhá po celé ČR i SR prostřednictvím pošty.


Přečíst více