0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Diskové rotační nástroje na pedikúru Pododisk StaleksZobrazit 1 až 20 z 28

Diskové rotační nástroje na pedikúru Pododisk Staleks

Pro maximální bezpečnost zákazníků byl vyroben základní disk pro pedikúru Staleks PRO Pododisc. Má nízkou hmotnost díky padacím otvorům, které usnadňují práci odbornika.

Staleks PRO Pododisc je určen pro frézovací pedikúru, délka nohy umožňuje použití kotouče ve všech typech frézek včetně vysavače.

Díky základnímu kotouči je péče o kůži a nehty méně únavná pro odborníka i klienta. Skvělé pro ošetření celého povrchu chodidla, lokální mozoly na patách, potírání hrubé kůže na prstech. Použití jednorázových brusiv činí ošetření bezpečným a hygienickým.


V internetovém obchodě Zetanails vy si můžete vybrat a koupit za nízké ceny pomerančové tyčinky, nůžky, kleštičky na manikúru a pedikúru, struhadla, pilníky, vyměnitelné brusné pilníky, nástroje na kůžičku, frézky do přístrojů na manikúru a také pedikérské kotouče s výměnnými pilníky známého výrobce Staleks. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Velkoobchodním kupujícím jsou poskytovány slevy. Objednat nebo upřesnit dotazy lze online nebo telefonicky.