0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Nástroje na nehtovou kůžičku StaleksZobrazit 1 až 17 z 17

Nástroje na nehtovou kůžičku Staleks

Odstranění kůžičky je delikátní a přesná operace. Nechceme ublížit zákazníkovi. Na druhou stranu nechat je růst je velmi nevzhledné. Tak co dělat? Kosmetická špachtle vám umožní na jedné straně jemně odstranit nehtovou kůžičku a na druhé straně vyčistit nehtovou ploténku speciální čepelí.

Velmi nám záleží na zdraví a bezpečnosti vašich klientů. Proto je naše špachtle na nehty vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, takže se snadno udržuje v čistotě. Zatlačovač kůžičky lze autoklávovat, takže jeho použití je ještě pohodlnější a zákazníci se cítí sebejistě a bezpečně.


Pohodlný zatlačovač nehtů!

Zatlačovač na nehty se také pohodlně používá. Díky vlnité rukojeti padne bezpečně do ruky. Vyhnete se tak případným ošklivým škrábancům a zákaznice se do vašeho salonu rády vracejí pečovat o své nehty s úsměvem na rtech.


internetovém obchodě Zetanails vy si můžete vybrat a koupit za nízké ceny pomerančové tyčinky, nůžky, kleštičky na manikúru a pedikúru, struhadla, pilníky, vyměnitelné brusné pilníky, nástroje na kůžičku, frézky do přístrojů na manikúru a také pedikérské kotouče s výměnnými pilníky známého výrobce Staleks. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Velkoobchodním kupujícím jsou poskytovány slevy. Objednat nebo upřesnit dotazy lze online nebo telefonicky.