0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Pilníky, leštičky, bloky na nehtyZobrazit 1 až 20 z 92

Pilníky, leštičky, bloky na nehty

Báze pro pilníky a buffy. Jednorazové pilníky


Báze pro pilníky a buffy od TM F.O.X a STALEKS jsou vhodné pro vyměnitelná brusné polštářky libovolné zrnitosti. Mají ergonomický tvar půlměsíce - takový pilník je vhodný k použití, protože vám umožňuje pečlivě zpracovávat nehty. Výrobek má navíc nestandardní velikost, díky které pohodlně leží v ruce odbornika. Délka bázi je 135 mm.

Materiálem je plast a kov. Plastová báze a je lehká, takže ani při dlouhodobé práci nezatíží štěteс. Kovovou bázi lze podrobit různým způsobům sterilizace včetně vysokoteplotní. Plastová báze se doporučuje zpracovat macerací.

Pro báze jsou v nabídce vyměnitelné brusné papíry pro pilníky a buffy různé abrazivity. Vyměnitelná brusiva mají měkkou vrstvu, což usnadňuje pracovní proces.

  • Černé pilníky: zrnitost 100, 150 a 180. Určené pro práci s přírodními nehty a umělými nehty. Mají délku 135 mm.
  • Pohodlné šedé buffy: zrnitost 100 a 180. Používají se k leštění povrchu přírodní nehtové ploténky a při práci s umělými nehty. Rozměr buffu je 67x22 mm.

Chcete-li použít vyměnitelné brusivo, odstraňte ochrannou fólii a nalepte ji na bázu. Po použití pilník je nutné zužitkovat a bázu sterilizovat.


Jednorázové pilky mají přírodní dřevěnou základnu, která odborníkovi zajišťuje snadnost a pohodlí při práci. Nástroj rovného tvaru kombinuje dva pilníků různé abrazivity o zrnitosti 100/180 a buff o zrnitosti 180 grit.

Hrubé brusivo je určeno pro odstranění horní vrstvy povlaku a měkčí — pro zpracování nehtové ploténky při práci s formou. Navíc, mezi pilníkem 100 grit a bázou je měkká vrstva, která minimalizuje riziko poškození kůžičky. Nehet pak můžete vyleštit buffem.

Takže s pomocí jednorázového pilníku bude odborník schopen nejen odstranit gelový lak, ale také provést úplné ošetření nehtu.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit jednorázové pilky, báze pro pilníky a buffy, gelové laky světoznámých značek, jakož i další příslušenství pro jejich aplikaci a nástroje na manikúru. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Své dotazy můžete upřesnit a objednat online nebo telefonicky.

Přečíst více