0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Akrygely a polygely Siller ProfessionalZobrazit 1 až 10 z 10

Akrygely a polygely Siller Professional

AKRYGEL A POLYGEL


Všechny ženy chtějí mít dobře upravené ruce a krásnou manikúru. Bohužel ne každá se může pochlubit pevnou a dokonale tvarovanou nehtovou ploténkou. S tímto problémem dokonale pomůže nový a již velmi oblíbený materiál - polygel (akrygel). Akrygel má pastovitou konzistenci, díky které neteče a umožňuje odborníkovi namodelovat dokonalý nehet. Tento materiál dobře drží tvar a snadno se modeluje štětcem, vytvrzuje ultrafialovým zářením. V případě potřeby může odborník opravit malé vady pilníkem na umělý materiál. S použivaním horních forem pro prodloužení nehtů akrylovým gelem jsou ořezy minimální.

Před prací s akrylovým gelem se příprava nehtové desky provádí stejným způsobem jako před aplikací gelových laků a barevných základů. Nátěr se odstraňuje máčením nebo pilováním pomocí frézky.


Internetový obchod Zetanails představuje různé typy produktů od předních výrobců:

  • Polygel Siller Professional

Všechny produkty na našich stránkách jsou certifikované a vysoce kvalitní. Po výběru potřebného zboží můžete zadat objednávku prostřednictvím košíku na webu. Pro konzultaci zanechte své kontakty a naši manažeři vás budou kontaktovat a po upřesnění otázek ohledně platby a doručení bude zboží odesláno zákazníkovi.


DORUČENÍ PO ČESKÉ REPUBLICE, NA SLOVENSKO A DO JINÝCH ZEMÍ EVROPSKÉ UNIE.

Dodáváme do všech měst České republiky a Slovenska, jako jsou: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Olomouc, Jihlava, Třebíč, Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a další. Doručování probíhá po celé ČR i SR prostřednictvím pošty.