0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Siller Professional

Siller Professional

Siller Professional – vše potřebné pro manikúru, pedikúru a péči o pleť.

Siller Professional - je řada profesionálních produktů pro manikúru a pedikúru německé výroby.  Nabízený sortiment zahrnuje vše jak pro manikérky, pedikérky a kosmetické salony, tak i pro ty, kteří se o své nehty starají sami.

Profesionální zboží Siller Professional – jedná se o produktovou řadu vysoké kvality za dostupnou cenu. Níže je uveden seznam toho, co nabízí katalog Siller Professional:

Kolekce gel laků nabízí velký sortiment barev a originální design. Gel laky mají balení 8 ml a 12 ml. Současná paleta barev obsahuje více než 150 odstínů, díky kterým manikérka nebo pedikérka může realizovat jakékoliv designové řešení a vytvořit odolný povlak na nehtové ploténce se stabilním pigmentem. Perleťové, neonové a křišťálové čiré odstíny barev mají zlaté a stříbrné nádechy různé intenzity na světlém nebo matném podkladu.

Péče o pleť a nehty. Přírodní produkt – kolagenové sérum vyživuje a hydratuje pokožku, obnovuje její strukturu a také zvyšuje její elasticitu. Sérum se se snadno vstřebává a nezanechává pocit mastné pleti.

Hydrogelové náplasti Siller Proffesional – snadno pomohou obnovit pokožku očních víček. Díky bambusovému uhlí, vitamínovému komplexu a kyselině hyaluronové se rychle zbavíte tmavých kruhů pod očima, otoků a příznaků únavy. 

Spotřební zboží nabízíme široký sortiment jednorázových a opakovaně použitelných pilníků na nehty s různým stupněm hrubosti. Pro odstranění prachu nabízíme kulaté a obdélníkové kartáče se štětinami střední tvrdosti, které nepoškrábou pokožku rukou nebo nohou. Tyto nástroje jsou ergonomicky tvarované, takže se s nimi pohodlně pracuje. Hodit se budou také pomerančové tyčinky, díky kterým je možné upravit nebo zatlačit nehtovou kůžičku, odstranit nečistoty pod nehty i zbytky změkčeného gel laku.

Zdobení nehtů. S pomocí pavučinových gelů můžete rychle a snadno vytvořit geometrické tvary a chaotické linie. Použiti tohoto zdobení vyžaduje speciální zkušeností. Gel se nanese na špičku štětce a pak na povrch nehtu ve formě bodu, který se natáhne v různých směrech a vytvoříte potřebný vzor.

Pedikúrní pomůcky. Nabízíme speciální roztoky na bázi kyselin nebo na alkalické bázi, které jsou baleny v lahvičkách s dávkovačem. Jsou bezpečné, snadno odstraňují mozoly a hrubou kůži. A také obsahují různé vitamínové komplexy.

Antibakteriální přípravky jsou určeny k ošetření rukou a pracovních ploch. Baleno v plastových lahvích. Obsahují glycerin, který poskytuje dodatečnou péči o pokožku.

Na stránkách internetového obchodu ZetaNails si můžete objednat produkty Siller Professional s doručením po celé ČR, Slovensku, a taky do ostatních zemí Evropské unie.
Zobrazit 1 až 20 z 514