0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Siller Poly gel se třpytkami 01 - poly gel se třpytkami (světle broskvový), 30ml

390 Kč371 Kč

Siller Poly Gel kombinuje nejlepší vlastnosti akrylu a gelu: snadnou a pohodlnou práci, trvanlivost a praktičnost hotové manikúry. Siller Poly Gel manikúru nezatěžuje a navzdory hustotě m..Podrobnosti
390 Kč
371 Kč

Siller Poly Gel kombinuje nejlepší vlastnosti akrylu a gelu: snadnou a pohodlnou práci, trvanlivost a praktičnost hotové manikúry.

Siller Poly Gel manikúru nezatěžuje a navzdory hustotě materiálu není na nehtové ploténce prakticky cítit. Tato vlastnost umožňuje provádět polygelové prodloužení i na tenkých a křehkých nehtech, se zvýšenou citlivostí na zatížení v zátěžové zóně nehtu. Polygely odlehčují tlak na přírodní nehet na optimální úroveň při zachování potřebné plasticity a pevnosti.

Díky husté konzistenci lze polygel pohodlně a bez zbytečného spěchu rozprostřít po nehtu a vymodelovat jej do požadovaného tvaru a délky.

Vlastnosti:

  • Doba polymerace v UV lampě - 120 s, v LED lampě - 60 s.
  • Prodlužování a modeláž nehtů
  • Korekce odštěpených nehtů jakékoliv složitosti
  • Zpevnění slabé nehtové ploténky.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Zobrazit více