0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Siller Alkalický odstraňovač mozolů 250 ml

187 Kč178 Kč

Siller Alkalický odstraňovač mozolů 250 ml je alkalická pedikúra, která se používá k účinnému změkčení hrubé kůže nohou, otlaků, kutikul a kutikul. Odstraňovač vám pomůže tuto práci provést ..Podrobnosti
187 Kč
178 Kč

Siller Alkalický odstraňovač mozolů 250 ml je alkalická pedikúra, která se používá k účinnému změkčení hrubé kůže nohou, otlaků, kutikul a kutikul. Odstraňovač vám pomůže tuto práci provést rychle a šetrně, bez použití traumatizujících škrabek nebo hrubých abraziv. Obsahuje také komplex pro péči o pokožku s vitamíny a mikroprvky. K dostání v balení 250 ml.


JAK POUŽÍVAT

Při používání přípravku Siller Alkaline Callus Remover je třeba dbát na to, aby nedošlo ke kontaktu se sliznicemi, a používat jej pouze v ochranných rukavicích. Nejprve byste si měli nohy umýt teplou vodou a pokožku odmastit antiseptikem. Naneste odstraňovač na požadovaná místa a zakryjte je potravinovou fólií nebo látkou, namáčejte až 6 minut (v závislosti na stavu chodidel). Změkčená vrstva epidermis se odstraní pilkou nebo frézou a nerovnosti se obrousí. Zbytky opláchněte teplou vodou a použijte výživný krém nebo pleťové mléko.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit gely na modelaci nehtů, závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Siller Alkalický odstraňovač mozolů 250 ml
TOP
Kód produktu: ClASA-250

187 Kč-5%178 Kč

Zobrazit více