0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Podkladové UV gely Base Siller Сrystal , 8 ml

140 Kč

Crystal Base od Siller Professional je transparentní báze s jemným krystalickým leskem. Má středně hustou konzistenci, takže se velmi pohodlně nanáší na nehtovou ploténku. Krystalické čás..Podrobnosti
140 Kč

Crystal Base od Siller Professional je transparentní báze s jemným krystalickým leskem. Má středně hustou konzistenci, takže se velmi pohodlně nanáší na nehtovou ploténku. Krystalické částečky báze vytvářejí silný ochranný rámec a atraktivně se třpytí. Bázi lze použít jako samostatnou povrchovou úpravu, což výrazně zkrátí dobu vaší práce.

Má příjemnou ovocnou vůni.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit gely na modelaci nehtů, závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Zobrazit více