0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Podkladové barevné UV gely Siller Shine Light №05, 8ml

234 Kč

Siller Shine Light No005 (modrofialová, reflexní) 8ml je gelový lak z nové kolekce Siller Shine Light. Lak je zářivý, hustý, dobře se leskne na nehtové ploténce a nekrvácí. Světlo odráž..Podrobnosti
234 Kč

Siller Shine Light No005 (modrofialová, reflexní) 8ml je gelový lak z nové kolekce Siller Shine Light. Lak je zářivý, hustý, dobře se leskne na nehtové ploténce a nekrvácí. Světlo odrážející efekt dodává každodennímu životu jas a dobrou náladu a je vhodný pro každou slavnostní událost. Efekt gel-laku je fascinující jak v umělém, tak v přirozeném světle.


Gel lak Siller Shine Light se nanáší podle klasického schématu:

  • Hygienická manikúra s korekcí délky a tvaru nehtů, ošetření kůžičky.
  • Odmaštění nehtové ploténky a nanesení bezkyselinového primeru. Nechte jej zaschnout po dobu 30 sekund.
  • Po uzavření konce nehtu tenkou vrstvou naneste podkladový lak. Sušte 2 minuty v UV světle a 30 sekund v LED lampě.
  • Naneste vrstvu v jedné vrstvě. Poté sušte 2 minuty v UV světle a 30-60 sekund v LED/UV lampě. V případě potřeby opakujte.
  • Pokud je na povrchu disperzní (lepivá) vrstva, odstraňte ji hadříkem, který nepouští vlákna a je namočený ve speciálním přípravku pro tento účel.
  • Posledním krokem je použití oleje na kůžičku, aby se zabránilo jejímu vysychání.


Gelový nátěr Siller Shine Light lze odstranit dvěma způsoby:

  • Lesk se odstraní pomocí leštičky nebo hrubého pilníku. Poté se provede aplikace odstraňovače (gel polish remover) na dobu 10 minut. K aplikaci se používá vatový tampon a fólie. Fólii můžete nahradit plastovými klipy pro opakované použití. Zbytek gel laku se jemně sloupne oranžovou hůlkou. Nehtová ploténka se vyleští pomocí leštičky.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit gely na modelaci nehtů, závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Zobrazit více