0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Jednofázový UV/LED gel Siller Wonder Gel No10 (růžový mráček) 30 ml.

390 Kč371 Kč

Siller Wonder Gel je maskovací gel, se kterým se velmi snadno pracuje a snadno se samovyrovnává. Vhodný pro prodlužování a korekce nehtů. Díky své konzistenci umožňuje snadné a příjemné..Podrobnosti
390 Kč
371 Kč

Siller Wonder Gel je maskovací gel, se kterým se velmi snadno pracuje a snadno se samovyrovnává. Vhodný pro prodlužování a korekce nehtů. Díky své konzistenci umožňuje snadné a příjemné modelování bez vrchního pilování. Disponuje vysokými adhezními vlastnostmi. Nemá štiplavý zápach. K dispozici v několika kamuflážních odstínech, které se přizpůsobí vašemu odstínu pleti.

Objem: 30 ml

Složení: Uretanakrylátový oligomer, HEMA, izobornylmetakrylát, hydroxycyklohexylfenylketon, trimethybenzoyldifenylfosfinoxid, alkoxylovaný diacrylát, mikrokapsulovaný pigment.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Jednofázový UV/LED gel Siller  Wonder Gel No10 (růžový mráček) 30 ml.
TOP
Kód produktu: GSWONDERGOPPALLED-010-30

390 Kč-5%371 Kč

Zobrazit více