0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Gel lak Siller Sugar gel 05, 15 ml

247 Kč

Siller Sugar gel - ideální materiál pro tvůrčí design nehtů, který dodává nepřekonatelný lesk a bohatství barev. Jeho hustá, ale středně viskózní konzistence umožňuje snadné nanesení na..Podrobnosti
247 Kč

Siller Sugar gel - ideální materiál pro tvůrčí design nehtů, který dodává nepřekonatelný lesk a bohatství barev. Jeho hustá, ale středně viskózní konzistence umožňuje snadné nanesení na nehtovou ploténku, zajistí dokonalou rovnoměrnost a intenzitu barvy.

Tato kolekce třpytek ohromuje svou různorodostí: různé tvary a velikosti malých částic glittru dodávají vašemu designu nepředvídatelný charakter a originalitu. Různobarevné třpytky se hrají se světlem, vytvářejíce úchvatné vizuální efekty.

Navzdory jeho impozantnímu vzhledu má Sugar gel měkkou texturu, což z něj dělá ideální volbu pro vytváření neuvěřitelných designů. Nicméně stojí za zmínku, že tento materiál není vhodný pro prodlužování a posilování nehtové ploténky. Je určen výhradně pro tvůrčí úmysly a dekorativní manikúru.

Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme použít podkladový lak Rubber base. Nanesení Sugar gel je opravdový um: pomocí štětce naneste třpytky na připravenou nehtovou ploténku v 1-2 tenkých vrstvách, případně pokrývejte celou plochu nehtu nebo vytvářejte částečný design podle vašeho přání.

Po nanesení pro zafixování designu vystavte Sugar gel polymeraci po dobu 60 sekund. Poté, pro zajištění trvanlivosti a lesku, doporučujeme povrch zakončit fixátorem a důkladně vysušit.

Sugar gel je vaším spolehlivým průvodcem v tvůrčím procesu tvorby vzrušujících a výrazných manikúr, které budou udivovat.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Gel lak Siller Sugar gel 05, 15 ml
Kód produktu: GlSSg-05

247 Kč

Zobrazit více