0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Spider WEB Gel pavučinka Siller (černá), 5 ml

156 Kč148 Kč

Siller pavučinka Gel je materiál, který výrazně zjednodušuje, usnadňuje a zpestřuje práci při vytváření světlého, zajímavého a stylového nehtového designu.Ideální pro vytváření vzorů a ..Podrobnosti
156 Kč
148 Kč

Siller pavučinka Gel je materiál, který výrazně zjednodušuje, usnadňuje a zpestřuje práci při vytváření světlého, zajímavého a stylového nehtového designu.


  • Ideální pro vytváření vzorů a kreseb, které se skládají z tenkých čar;
  • má viskózní, pevnou konzistenci;
  • kapka pavoučího gelu se velmi snadno přemění na tenkou nit, která dokonale padne na nehtovou ploténku ve formě linky;
  • Web je průhledný, bez jisker a barev.
  • Barva má mírnou zbytkovou lepivost

Ideální materiál pro stylové expresní návrhy, vše, co potřebujete, je vaše fantazie Se hodí k matným i lesklým topům a díky malé zbytkové přilnavosti skvěle nabere pigmenty, spirálky a další dekor, který vám napoví vaše fantazie.


Způsob aplikace: Na gel zalakovaný nehet naneste Spider Gel ve formě geometrického vzoru, polymerizujte v LED lampě 1 minutu, v UV lampě 2 minuty. Zakryjte design topem.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit gely na modelaci nehtů, závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Spider WEB Gel pavučinka Siller (černá), 5 ml
TOP
Kód produktu: SGGgSč

156 Kč-5%148 Kč

Zobrazit více