0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Seznam novinek


Top pro gel lak: k čemu je a jaké typy jsou na trhu?
21/01/2023

Dívky, které poprvé objevují modeláž polymerových povlaků, se setkávají s takovým typem materiálu jako fixátor pro šelak. Takže co to je – top pro gel lak a jaká je jeho funkčnost? Top Coat je to poslední fixační vrstva, která musí být aplikována, aby byla manikúra chráněna před třískami, prasklinami a vyblednutím. Vrstva vysoce kvalitního dokončovacího ..

Přečíst více

Trendy manikúry 2023!
21/01/2023

Pěkně upravené ruce byly vždy atributem krásy pro každou ženu. Pro přirozenou atraktivitu vašich ručiček potřebujete jen málo: udělejte si koupel rukou s kapkou oleje, zatlačte kůžičku pomerančovým dřívkem, ostříhejte a zapilujte nehty do rovna, čímž jim dodáte požadovaný tvar. Další možnost: obraťte se na manikérku – ženu-zachránkyni, která vám udělá nádher..

Přečíst více

Manikúra 2024: Trendové barvy gelových laků
21/03/2024

Módní barvy manikúry se neustále mění v závislosti na ročním období a rok 2024 nebude výjimkou. Trendy v manikúře se neustále vyvíjejí a odrážejí nejnovější módní trendy. V příštím roce hraje design manikúry klíčovou roli při vytváření stylového vzhledu. Jedním z hlavních trendů roku 2024 jsou světlé a syté odstíny. Jasně červená, smaragdová, tyrkysová, fial..

Přečíst více

Jaké jsou nové typy nehtových bází?
21/01/2022

Zdravé a pevné nehty v naší době uvidíte jen zřídka. Nepříznivé technogenní a ekologické podmínky, stres, nevyvážená strava a dynamický rytmus života přispívají k tomu, že nehty ochabují, odlupují se a ztrácejí pružnost. Každým dnem se na salony obrací více žen s požadavkem na modeláž nehtů pomocí různých umělých materiálů za účelem úpravy nebo záchrany přír..

Přečíst více

Zobrazit 1 až 4 z 4