0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Sada náhradních brusných papírů pro pilník ve tvaru půlměsíce STALEKS EXPERT 40 180 grit (30 ks)

195 Kč185 Kč
  • Předobjednávka
  • Výrobce:  Staleks
  • Kód produktu:  DFE-40-180

Sady brusných pasů pro pilníky ve tvaru půlměsíců Staleks PRO Expert jsou určeny pro profesionální použití. Dodržování hygienických standardů je při práci v salonu velmi důležité, z tohoto p..Podrobnosti
195 Kč
185 Kč

Sady brusných pasů pro pilníky ve tvaru půlměsíců Staleks PRO Expert jsou určeny pro profesionální použití. Dodržování hygienických standardů je při práci v salonu velmi důležité, z tohoto pohledu jednorázové samolepky, které je nutné po každém klientovi vyměnit, je to nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak zabránit šíření bakteriálních a virových infekcí.

Sada je určena pro základní pilník o rozměrech 16,2 x 2,5 cm Vyměnitelné brusivo na 1 mm široké pěnové vrstvě pro maximální pohodlí pro odborníka.


Vlastnosti výměnného brusného pasu Staleks PRO Expert DFE-40-180 ve tvaru půlměsíce:

  • odolný proti vlhkosti, nenavlhne a během provozu se neodlupuje;
  • pokrytý vysoce kvalitním brusivem;
  • struktura nehtu zůstává po použití nedotčena;
  • vyměnitelný brusný pas s vrstvou pěny 1 mm;
  • Vhodné pro podklad 16,2 x 2,4 cm.


Použití sady Staleks PRO Expert spolu s opakovaně použitelným kovovým základním pilníkem pro zpracování přírodní nehtové ploténky, je opravdu nadné. Pilník vyrobený z nerezové oceli lze sterilizovat a dezinfikovat běžným způsobem.

Vhodné pro kovové (MBE-40) a akrylové (ABE-40) základy.


V internetovém obchodě Zetanails vy si můžete vybrat a koupit za nízké ceny pomerančové tyčinky, nůžky, kleštičky na manikúru a pedikúru, struhadla, pilníky, vyměnitelné brusné pilníky, nástroje na kůžičku, frézky do přístrojů na manikúru a také pedikérské kotouče s výměnnými pilníky známého výrobce Staleks. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Velkoobchodním kupujícím jsou poskytovány slevy. Objednat nebo upřesnit dotazy lze online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli