0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Náhradní brusný papír bílý pro pilník rovný STALEKS EXPERT 20 180 grit (30 ks)

195 Kč185 Kč
  • Předobjednávka
  • Výrobce:  Staleks
  • Kód produktu:  DFE-40-180W

Použití jednorázových náhradních souborů Staleks PRO Expert je bezpečné. Po každém klientovi je nalepovací páska vyměněna za novou a základna je dezinfikována a sterilizována, aby se zabráni..Podrobnosti
195 Kč
185 Kč

Použití jednorázových náhradních souborů Staleks PRO Expert je bezpečné. Po každém klientovi je nalepovací páska vyměněna za novou a základna je dezinfikována a sterilizována, aby se zabránilo šíření infekce.

Vyměnitelný pilník Staleks PRO Expert DFE-40-180W se skládá ze tří vrstev: Brusivo určité zrnitosti. Měkká pěnová podložka o šířce 1 mm. Odolná proti vlhkosti a odolná lepicí vrstva. Je vhodné používat výměnné pilníky díky samolepící základně – brusivo je okamžitě nalepené na kovový pilník a během provozu se nepohybují, nenavlhnou vodou.


Vlastnosti vyměnitelných pilníků Staleks PRO Expert DFE-40-180W:

  • vhodné pro základnu ve tvaru půlměsíce;
  • vysoce kvalitní brusivo spolehlivá lepicí základna;
  • nenavlhne vodou; minerální abrazivní karbid křemíku;
  • na pěnovém podkladu 1 mm, který snižuje tlak na nehtovou ploténku.

Vhodné pro rovné základny ABE-20 a MBE-20.


V internetovém obchodě Zetanails vy si můžete vybrat a koupit za nízké ceny pomerančové tyčinky, nůžky, kleštičky na manikúru a pedikúru, struhadla, pilníky, vyměnitelné brusné pilníky, nástroje na kůžičku, frézky do přístrojů na manikúru a také pedikérské kotouče s výměnnými pilníky známého výrobce Staleks. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Velkoobchodním kupujícím jsou poskytovány slevy. Objednat nebo upřesnit dotazy lze online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli