0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

F.O.X Decking Nail Form 2.0 Top Nail Modeling Shapes (120 ks)

346 Kč329 Kč
  • Předobjednávka
  • Výrobce:  F.O.X
  • Kód produktu:  DNF-Sq

Nejlepší opakovaně použitelné formy na modelování nehtů se silikonovými francouzskými šablonami. Speciální silikonové šablony, které jsou součástí sady, vám pomohou vytvořit dokonalou linii ..Podrobnosti
346 Kč
329 Kč

Nejlepší opakovaně použitelné formy na modelování nehtů se silikonovými francouzskými šablonami. Speciální silikonové šablony, které jsou součástí sady, vám pomohou vytvořit dokonalou linii nehtů. Modelování na vrchních formách urychluje pracovní dobu, protože tato technika minimalizuje konečné řezání. Formy jsou pružné, perfektně drží tvar a po vytvrzení je lze bez námahy odstranit jakýmkoli materiálem.

Vhodné pro použití s různými typy materiálů: polygel, akrylový gel, stavební gel a gelové želé. Díky pokročilému tvaru vytvoříte bez námahy nehtovou architekturu i pro ty, kteří s modelováním začínají.

V sadě je 120 kusů - 12 velikostí po 10 kusech, takže snadno najdete ten správný tvar pro jakoukoli nehtovou ploténku.


Technika nanášení:

  • Naneste Nano Dehidrator a Ultrabond na nalakovanou nehtovou ploténku.
  • Naneste zvolenou bázi (Base, Base Strong, Base Rubber, Base Power) jako podkladovou bázi a vytvrzují v LED lampě 36 /48 W -1 min.
  • Vyberte tip požadované velikosti pro nehtovou ploténku a na jeho vnitřní stranu naneste zvolenou modelovací hmotu (Gel, Roligel, Akrylový gel). Upevněte jej na nehtovou ploténku pomocí klipu.
  • Polymerujte v LED lampě 36/48 W po dobu 2 minut (v závislosti na zvoleném materiálu, délce a tloušťce).
  • Po úplném vytvrzení materiálu odstraňte tip lehkým stisknutím stran pro rychlé odstranění.
  • V případě potřeby odstraňte zbytky disperze z hotového nehtu speciální kapalinou Cleancer a pilníkem upravte tvar nehtu.
  • Překryjte vybranou deskou a vytvrzujte v LED lampě 36/48 W po dobu 1 min.


V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupit závěrečné UV gely, akrylgely, polygely, gely na modeláž nehtů, báze, topy, pomocné kapaliny, gelové laky známých světových značek, ale i doplňkové příslušenství k jejich aplikaci a manikúrní nástroje. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Můžete specifikovat dotazy, které vás zajímají, a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli
Zobrazit více