0
Seznam přání 0
Srovnání produktů 0
0položka, na 0 Kč 

Bezacetonový odstraňovač gel-laku – F.O.X Care system Gel Remover ACETONE-FREE, 200 ml

90 Kč
 • Předobjednávka
 • Výrobce:  F.O.X
 • Kód produktu:  USF-raf

Odlakovač pro gelovou manikúru F.O.X Gel Remover BEZ ACETONU lze použít k odstranění: laku na nehty, gel laku, biogelu. Tento přípravek neobsahuje aceton, je určený pro šetrné odstraně..Podrobnosti
90 Kč

Odlakovač pro gelovou manikúru F.O.X Gel Remover BEZ ACETONU lze použít k odstranění: laku na nehty, gel laku, biogelu. Tento přípravek neobsahuje aceton, je určený pro šetrné odstranění laku, gel laku, biogelu, akrylu.

Výhody:

 • má příjemnou vůni;
 • nezpůsobuje alergické reakce;
 • neobsahuje aceton.

Technologie aplikací:

 1. Pomocí leštičky vypilujte vrchní vrstvu gel laku.
 2. Aplikujte F.O.X Gel Remover BEZ ACETONU na bavlněný tampon nebo vatový tampon bez chloupků.
 3. Poté zabalte každý nehet do hliníkové fólie (můžete použít běžnou potravinářskou fólii nakrájenou na čtverce asi 8 cm) a počkejte 10-15 minut.
 4. Odstraňte fólii a zbytky vyleštěte dřevěnou tyčinkou na nehty nebo zatlačovačem kůžičky. Je důležité to dělat postupně. Odstraňte fólii z jednoho nehtu a odstraňte zbývající lak. O další nehet se starejte až po dokončení práce s předchozím.
 5. Vyrovnejte povrch nehtu leštičkou F.O.X 180/180. Doba namáčení: 10-15 minut.

Objem: 200 ml.

Nakupujte odlakovač pro gelovou manikúru F.O.X Gel Remover BEZ ACETONU v V České republice

V internetovém obchodě Zetanails si můžete vybrat a zakoupitodlakovač pro gelovou manikúru F.O.X Gel Remover BEZ ACETONU a gelové laky světoznámých značek, jakož i další příslušenství pro jejich aplikaci a nástroje na manikúru. Na všechny produkty se vztahuje záruka kvality. Slevy jsou poskytovány velkoobchodním kupujícím. Své dotazy můžete upřesnit a objednat online nebo telefonicky.

Hodnocení: 0 z 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

K tomuto produktu nejsou žádné recenze.

Jste prohlédli